Stowarzyszenie na rzecz gminy Brzeszcze Brzost

Logo Stowarzyszenia na rzecz gminy Brzeszcze Brzost

Biuletyn Informacji Publicznej

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia „BRZOST”

26 kwietnia 2010 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia „BRZOST”. Prezesem Zarządu ponownie została wybrana Barbara Wąsik, która tę społeczną funkcję pełni od 2004 r. – Dziękuję za zaufanie. Jestem rodowitą brzeszczanką, lubię swoje miasto i dlatego z wielką przyjemnością i zaangażowaniem działam na rzecz pielęgnowania i dokumentowania jego dziedzictwa kulturowego – powiedziała po wyborze Barbara Wąsik.

BW, 2010-04-30

O Stowarzyszeniu „Brzost”

Stowarzyszenie na rzecz Gminy Brzeszcze “Brzost” utworzyli ludzie pragnący uchronić od zapomnienia najpiękniejsze wartości z historii, kultury i tradycji naszej gminy.

BW, 2009-05-30

Spotkanie opłatkowe 2008

Jest już tradycją, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia w siedzibie Stowarzyszenia „Brzost” gromadzimy się przy wspólnym stole, by połamać się opłatkiem, pośpiewać kolędy, posmakować domowych wypieków. Tym razem spotkanie opłatkowe odbyło się w większym gronie. Były z nami panie z Klubu „Babskie fanaberie”. To dzięki ich rękodziełom, siedziba nabrała bożonarodzeniowego klimatu. Były gwiazdki, aniołki, choinki, własnoręcznie zrobione szydełkiem, wyhaftowane, wyszyte na płótnie.

BW, 2008-12-30


WSZYSTKIE WIADOMOŚCI Z KATEGORII „O NAS” >>

STOWARZYSZENIE NA RZECZ GMINY BRZESZCZE „BRZOST”

HISTORIA •  KULTURA  •  TRADYCJA